EnePRO gaminys iškeliavo į Afriką

Prancūzijos kompanijos užsakymu, per keletą mėnesių kolegos iš EnePRO Gamybos skyriaus bei Paruošimo ir technologijų skyriaus inžinieriai pagamino naujai statomai hidroelektrinei vandens lygį reguliuojantį uždorį. Vadovauti komandai, įgyvendinusiai šį nestandartinį projektą buvo paskirtas Paruošimo skyriaus technologijų inžinierius Gytis Grenda. Šis negabaritinis gaminys buvo sėkmingai transportuojamas iš Kauno, sausumos keliais iki Klaipėdos, o ten pakrautas į krovininį laivą ir liepos mėn. pradžioje bus pristatytas į Afriką, Malio Respubliką.

Sieks įsitvirtinti užsienio rinkose

Tokio pobūdžio, apimties bei reikšmės užsakymai įtraukia komandą darbus atlikti laiku ir nepriekaištingai, o įmonei didina galimybes įsitvirtinti užsienio rinkose. Kaip teigia EnePRO Gamybos departamento direktorius Mindaugas Alaburda, didelių, nestandartinių projektų sėkmingas įgyvendinimas didina darbuotojų kompetenciją, gilina žinias, profesinį pasirengimą,  o įmonei reiškia pelningai užbaigtą užsakymą. „Džiugu, jog Gamybos departamento komanda šio neeilinio užsakymo įgyvendinimo metu pademonstravo, jog moka, sugeba ir gali vykdyti tokių didelių gabaritų ir svorių gaminių gamybą“ ,– sako EnePRO Gamybos departamento direktorius.

Perspektyvos

Tikimasi, jog jau artimiausiu metu pavyks užsitikrinti dar trijų analogiškų gaminių gamybą iš to paties užsakovo. Jei derybos bus sėkmingos, naujų gaminių užbaigimas ir pristatymas numatyti šių metų pabaigoje – kitų metų I ketv. Į Afriką iškeliavęs uždoris – ne vienintelis nestandartinis projektas EnePRO veikloje pastaruoju metu. Pernai Kaune kolegos pagamino 80 m. aukščio kaminą, kuris buvo montuojamas pietų Prancūzijoje įsikūrusioje cemento gamykloje. EnePRO taip pat yra pagaminusi ir eksportavusi du ekonomaizerius vienai lyderiaujančių Prancūzijos energetikos kompanijų.