Nuomojamos administracinės, gamybinės ir sandėliavimo patalpos

UAB Energetikos paslaugų ir rangos organizacija nuomoja administracines, gamybines ir sandėliavimo patalpas, su kėlimo įrenginiais, adresu Chemijos g. 27 B, Kaunas 433 m2 administracines biuro patalpas – pirmas aukštas, tvarkingos, suremontuotos, įėjimas su kortelėmis. 609 m2 administracines biuro patalpas- ketvirtas aukštas, įėjimas su kortelėmis. Galima nuomoti atskirus kabinetus. 630 m2; 790m2; 540 m2 gamybines patalpas - su tiltiniais kranais 3,2T; 5,0T; 3,2T, galima patalpas šildyti dujiniais spinduliniais šildytuvais, prie patalpų yra buitinės ir administracinės patalpos.

Aptarnavimo, komunalinės ir kitos sąnaudos skaičiuojamos pagal faktą papildomai.

Papildoma informacija apie galimus išnuomoti plotus teikiama elektroniniu paštu: povilas.diržys@enepro.lt ir tel.: 8698-10370.

Pasiūlymai turi būti atsiųsti užklijuotuose vokuose ir gauti UAB Energetikos paslaugų ir rangos organizacija būstinėje, adresu: Motorų g. 2, Vilnius.

Vokai bus atplėšiami UAB Energetikos paslaugų ir rangos organizacija centrinėje būstinėje: Motorų g. 2, Vilnius.

Pasiūlymus vertins bendrovės sudaryta komisija. Nuomos vertinimo kriterijai-didžiausia pasiūlyta nuomos kaina ir didžiausias nuomojamas plotas.

Laimėtoją informuosime atskirai.